Čakrų diagnostikos kursas

Kaina 100 Eur. Iki 2019.05.15 kaina 70 EurČakrose arba energijos centruose slypi pagrindinės energijos rūšys. Energijos stiprinimas čakrose padeda mums padėti tvirtus pamatus sėkmingam fiziniam ir psichologiniam gyvenimui, padeda tapti sėkmingesniems visose gyvenimo sferose. Energetiškai stiprūs žmonės dažniausiai turi gerą materialinę padėtį, laimingą santuoką, gerą sveikatą, juos sunku nužiūrėti ar kitaip neigiamai paveikti. Jie yra charizmatiški ir pritraukia dėmesį, net neturėdami lyderio ar vadovo savybių. Jie jaučia, kad yra unikalūs. Bet taip būna nedažnai… Dažniausiai žmonės stokoja (daugiau ar mažiau) energijos. Organizmas, norėdamas papildyti jos atsarga ima išgyventi kitų energijos sąskaita, kartu perimdamas svetimą patirtį, taip sukeldamas problemas tam tikrose gyvenimo srityse, priklausomai nuo silpnos čakros. Energijos stoka panaši į vitaminų stoką, jai būnant pastoviai, tampa sudėtinga gyventi pilnavertį gyvenimą.


 • Kurso temos:

  -bazinės 7 čakrų sistemos sandarą

  -disbalansas čakrose

  -išsibalansavimas čakrose, silpnosios arba per daug aktyvios čakros

  -subalansuota čakrų būklė ir kaip ją pasiekti

  -ryšys su kūno organais

  -baimės ir įsitikinimai, neigiamai veikiantys čakras

  -disbalanso čakrose šalinimo būdai

  -čakrų balansavimo būdai

  -vaikų čakrų struktūros lavinimo būdai

  -darbas su Auros diagnostikos aparatu  Kursas bus naudingas masažistams, taip pat visiems, norintiems suprasti mūsų energetinės sistemos funkcionavimo būdus, pagerinti finansinį ir asmeninį gyvenimą.
Ttrukmė – dvi dienos po 6 val.

Kursas vyks 2019.06. 01-
2019.06. 02
kaina 100 Eur
Registracija su nuolaida 30% iki 2019.05.15

Tel: 8-616 33 111
info@taroakademija.lt


Записаться на на курс со скидкой
Užsiregistruokite į kursus su nuolaida
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности https://tarolog.eu/politikakonfidencialjnosti
Контакты
Телефон: +370 616 33 111
Почта: taroakademija@gmail.com